RODZINNE, PRZYGODOWE, STRATEGICZNE

Gry planszowe

Co tu ukrywać, uwielbiamy gry planszowe! Basia eksploruje Marsa lub buduje zamek Szalonemu Królowi Ludwikowi. Przemek najchętniej inwestuje w kompanie kolejowe i próbuje przechytrzyć rywali sprytniejszą siecią torów. Mamy ponad 100 gier, tych lekkich i szybkich – familijnych lub imprezowych, jak i dużych, strategicznych, gdzie rozgrywka potrafi trwać kilka godzin.

ogród zimowy

Po każdym dniu pełnym przygód nachodzi wieczór, który warto spędzić nad planszą. Z przyjaciółmi, rodziną… lub z nami! A czasem najlepsze plany wakacyjne psuje nam deszcz, wówczas nic nie przebije bogatej biblioteki gier planszowych.

Najlepszym miejscem do gry jest nasz ogród zimowy. Można też wykorzystać jadalnię. A już wkrótce (może jeszcze tej wiosny!) zakończymy prace nad nowym klimatycznym pomieszczeniem nad stajnią, z widokiem na pastwiska i Puszczę Borecką. Podejrzewamy, że to będzie nasze ulubione miejsce na gry planszowe!

Naszą pełną listę gier znajdziecie TUTAJ. Wierzymy, że gry uczą, rozwijają, a jednocześnie pozwalają fantastycznie spędzić czas, pogłębiając więzi między ludźmi. Zadbaliśmy też o to, aby mieć w kolekcji gry dla najmłodszych, już od 2 roku życia. Każda z nich ma jakiś aspekt edukacyjny, a jednocześnie zasad można nauczyć się w 5 minut. Na pewno pomożemy i wytłumaczymy każdą z nich. Oto lista gier dla dzieciaków: